Wiadomości Branżowe Ślub i wesele

Virtualo zaprasza do Ebook Fun Zone na Targach Książki w Krakowie, 25-28 października 2012

Firma Virtualo we współpracy z organizatorami i kilkoma największymi wydawnictwami przygotowała po raz pierwszy w historii Targów Książki specjalną strefę dedykowaną fanom ebooków i audiobooków.Ebook Fun Zone to niepowtarzalne miejsce, w

Firma Virtualo we współpracy z organizatorami i kilkoma największymi wydawnictwami przygotowała po raz pierwszy w historii Targów Książki specjalną strefę dedykowaną fanom ebooków i audiobooków.

Ebook Fun Zone to niepowtarzalne miejsce, w którym będzie można porozmawiać o czytnikach, przetestować ebooki, spotkać się z ekspertami oraz wziąć udział w licznych grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Z myślą o aktualnych i przyszłych e-czytelnikach stworzyliśmy ciekawy program edukacyjno – rozrywkowy. Odwiedzający nas goście będą mogli każdego dnia Targów zagrać o najnowszy model czytnika Pocketbook. Na fanów ebooków czekają również kody rabatowe do księgarni Virtualo.pl - zdradza Małgorzata Błaszczyk z firmy Virtualo – największego dystrybutora treści cyfrowych w Polsce  i współorganizator eventu.

W puli nagród znajdą się między innymi najlepsze tytuły pochodzące z wydawnictw: Czarna Owca, Rebis, Wydawnictwo Literackie, Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Czarne, G+J oraz Biblioteka Akustyczna. Wydawnictwa te są współtwórcami strefy dedykowanej ebookom i audiobookom na  tegorocznych Targach Książki.

W Ebook Fun Zone odbędą się również warsztaty na temat poprawnego składania ebooków, co zainteresuje z pewnością Wydawców oraz Self-publisherów. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak przygotować swoje internetowe publikacje. Wystąpienie zapowiedział również  znany w branży Bloger portalu Świat Czytników - Robert Drózd.

W trakcie Targów Książki w Krakowie będzie miał miejsce jeszcze jeden nowatorski projekt, na który zdecydowało się wydawnictwo Nasza Księgarnia. Idąc z duchem czasu wydawnictwo będzie wręczać swoim Klientom gratisy w formie kodów na bezpłatne ebooki. Uczestnicy zabaw w Ebook Fun Zone będą mogli wypełnić również ankietę znajdującą się na  stoisku Virtualo oceniającą obecny rynek ebooków w Polsce oraz dostępną ofertę.

Program Targów Książki oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.ksiazka.krakow.pl oraz na  https://virtualo.pl/?go=quiz_efz

***

Virtualo należy do grupy EMPIK i specjalizuje się w dystrybucji e-booków do witryn partnerskich poprzez autorskie rozwiązania technologiczne dla e-commerce oraz konwersji plików do formatów cyfrowych. Firma posiada bogatą ofertę e-contentu, którą dostarcza do czołowych e-księgarni jak m.in. empik.com, Merlin.pl, Gandalf.com.pl, Legimi.com, Traffic-club.pl, eClicto.pl oraz prężnie działającej księgarni własnej Virtualo.pl Spółka dysponuje autorskimi rozwiązaniami IT umożliwiającymi sprzedawanie e-booków i audiobooków przez sklep partnerski, a także aplikacje na urządzenia mobilne na platformę iOS i Android.

A to już wiesz?  Nowość wydawnicza „Pod presją” Jerzego Dudka: nowoczesny poradnik o tym, jak wytrzymałość psychiczna pomaga zwyciężać

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy