Moda Moda dla panów Moda dla pań moda damska moda męska

Top Gun – daj się porwać przygodzie!

Materiały prasowe, 28.09.2018 r. Top Gun – daj się porwać przygodzie! Kolekcja limitowana dostępna tylko w salonach OCHNIK Marka OCHNIK przygotowała nie lada gratkę dla

Materiały prasowe, 28.09.2018 r.

Top Gun – daj się porwać przygodzie!
Kolekcja limitowana dostępna tylko w salonach OCHNIK

Marka OCHNIK przygotowała nie lada gratkę dla koneserów filmowej klasyki oraz miłośników militarnego stylu. Do sprzedaży trafiła właśnie specjalna linia Top Gun nawiązująca do kultowego filmu o tym samym tytule, z Tomem Cruise’em w roli głównej.
Barwna historia pilotów marynarki wojennej, rywalizujących o miano asa przestworzy elitarnej szkoły lotniczej Top Gun, szybko zyskała liczne grono fanów. Tom Cruise wyrósł na gwiazdę międzynarodowego formatu, młodzi Amerykanie zaczęli masowo wstępować do armii, a kurtki i akcesoria kojarzone z wolnością, honorem i bohaterstwem stały się przedmiotem pożądania kolejnych pokoleń mężczyzn na całym świecie.

W czasie kiedy w Hollywood ruszyły zdjęcia do drugiej części kinowego hitu, marka OCHNIK, dzięki współpracy z niemiecką firmą odzieżową posiadającą wyłączną licencję na produkcję odzieży sygnowanej znakiem Top Gun, wprowadziła do swojej oferty specjalną, limitowaną kolekcję, w której znalazły się męskie kurtki skórzane i nylonowe, skórzana kurtka damska, bluza z kapturem, T-shirty, plecak oraz kultowe okulary amerykańskich pilotów.
Nie czekaj na premierę Top Gun 2! Odwiedź salon OCHNIK i już dziś daj się porwać przygodzie!

***
OCHNIK to polska firma z prawie 30-letnią tradycją posiadająca sieć 95 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

A to już wiesz?  Czy warto wiosną przekonać się do bieli oraz wyrazistych, jaskrawych pomarańczy, malin czy limonek?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy