Wiadomości Branżowe Ślub i wesele

„Świat według Kiepskich”: premierowy odcinek nowego sezonu już jutro!

Już w środę, 6 września pierwszy, wyjątkowy odcinek nowego sezonu serialu „Świat według Kiepskich” w Polsacie. Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka) napisze autobiografię, która wywoła burzę wśród lokatorów z ul. Ćwiartki.Skąd

Już w środę, 6 września pierwszy, wyjątkowy odcinek nowego sezonu serialu „Świat według Kiepskich” w Polsacie. Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka) napisze autobiografię, która wywoła burzę wśród lokatorów z ul. Ćwiartki.

Skąd pomysł na książkę „Moje Kiepskie Życie”? - Do napisania autobiografii namówiła mnie moja sąsiadka, Helena Paździoch – opowiada Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka). – A wszystko ze złości na naszych facetów. Tego jak nas źle traktują. Pomyślałam wtedy, że jak wreszcie to napiszę to cały świat się dowie jaki jest Ferdek, a mi ulży, żeby już żadna inna kobieta nie popełniła takiego błędu jakie my popełniamy – dodaje Halinka i bez ubarwień zdradza w książce sekrety  swojego małżeństwa z Ferdkiem. A oprócz niego wyleje też żale na innych.

Jak książkę przyjmą czytelnicy i media? Co na to Kiepski? Czy Halinka wyjdzie z cienia swego męża dzięki książce? Wszystko wyjaśni się już w środę, o godz. 20 w Polsacie.  

A to już wiesz?  52 prezenty w świątecznej promocji Samsung i Cineman VOD

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy