Planowanie ślubu Suknia ślubna Ślub i wesele Ślub na pustyni

Ślub na środku pustyni

Czy wyobrażasz sobie ślub na pustyni? Czy jest on w ogóle możliwy? Oczywiście. Musisz tylko tego chcieć i mieć na to pieniądze. Ślub na pustyni

Czy wyobrażasz sobie ślub na pustyni? Czy jest on w ogóle możliwy? Oczywiście. Musisz tylko tego chcieć i mieć na to pieniądze. Ślub na pustyni powinniście dobrze zaplanować. Dobrym rozwiązaniem byłby jakiś helikopter, który dowiózłby Was np. na środek pustyni z najbliższego hotelu.

Nie możecie zapomnieć o osobie, która będzie świadkiem Waszego ślubu, księdzu czy innej osobie, jeśli ma być to tylko ślub cywilny.

para-slubna-200.jpg

Jakie stroje będą odpowiednie na ślub na pustyni? Jeśli nie jedziesz tam na wielbłądach, możesz ubrać się nawet w suknię ślubną i zrobić sobie makijaż. Zastanów się tylko, czy włożyć buty na obcasach, czy raczej jakieś na płaskich, w których nie będzie gromadził się piach i których nie zgubisz po drodze. Nie zapomnijcie też o obrączkach, bo na pustyni trudno o nie, i nie zgubcie ich: obrączki w piasku pustynnym to milion razy trudniejsza prawa niż igła w stogu siana.

votes
Article Rating
A to już wiesz?  Czas na plażę. Sprawdź, jakim typem plażowicza jesteś!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tylko spokojnie
9 lat temu

trzeba byc bardzo odważnym żeby decydować sie na taką ekstrawagancję, no chyba że się taqm mieszka