Wiadomości Branżowe

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Świata według Kiepskich”

Na początku stycznia 2014 r. we Wrocławiu w hali ATM ruszyły zdjęcia do kolejnej serii kultowego już „Świata według Kiepskich”. W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia. Dużo będzie się działo także u sąsiadów.

Na początku stycznia 2014 r. we Wrocławiu w hali ATM ruszyły zdjęcia do kolejnej serii kultowego już „Świata według Kiepskich”. W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia. Dużo będzie się działo także u sąsiadów. Paździochowie staną w kulinarne zawody z Kiepskimi i razem wystąpią w programie o gotowaniu. W jednym z odcinków mieszkańcy odczują skutki bezrobocia i będą bezdomni a także przeżyją dramatyczne chwile, kiedy Ziemi zagrozi inwazja obcych. W nowej serii pojawią się gwiazdy, między innymi – Małgorzata Kożuchowska w roli… celebrytki  i Piotr Grabowski w roli Kulturalnego Mężczyzny.  Emisja 13. nowych odcinków, reżyserem  których jest  Patrick Yoka, planowana jest wiosną w Telewizji POLSAT. „Świat według Kiepskich” w tym roku odchodzi swoje 15-lecie.

W świecie Kiepskich zawsze dużo się dzieje i tak będzie też w nowej serii.  W jednym z odcinków Mariolka i Ferdek postanowią sprzedać mieszkanie i zamieszkać w Ameryce Południowej, co okaże się nie takie proste. W innym, mieszkanie Kiepskich zamieni się w tymczasowy szpital, w którym leczyć się będą, Ferdek, Paździoch, Kozłowski, a na końcu Boczek. Każdy chciałby się kurować w placówce, w której szpitalna dieta jest antydietą, a „siostra” (Waldusiowa Jolasia ) to ucieleśnienie męskich marzeń o pielęgniarkach. 

Mariolka Kiepska niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a nawet do zamieszek na ulicach Warszawy. Mieszkańcy przeżyją też chwile grozy, kiedy Ziemi będzie zagrażać inwazja obcych.

W nowej serii pojawią się znani aktorzy,  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski, Krystyna Tkacz,  Piotr Gąsowski, Ewa Złotowska, Joanna Kurowska, Aleksandra Hamkało. Małgorzata Kożuchowska wystąpi w roli celebrytki, a Piotr Grabowski pojawi się jako Kulturalny Mężczyzna.

„Świat według Kiepskich” odchodzi w tym roku mały jubileusz -  15-lecie istnienia.

Sam serial już dawno zyskał miano kultowego, a liczne badania pokazują, że jest uważany za najzabawniejszą polską produkcję. Stale rośnie też grono nowych fanów serialu.

A to już wiesz?  Święta na opak w teledysku “The Bridge” Gosi Krasowskiej

 W nowej serii „Świata według Kiepskich” na planie pojawi się stała ekipa: Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka), Andrzej Grabowski (Ferdek), Bartosz Żukowski (Waldek), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Barbara Mularczyk (Mariolka), Zofia Czerwińska (Malinowska), Anna Ilczuk (Jolasia), Badura (Lech Dyblik), Listonosz (Bohdan Smoleń) i Kozłowski (Andrzej Gałła).

„Świat według Kiepskich” -  odc. 432 - 444

Reżyseria – Patrick Yoka

Kierownik produkcji -  Anna Skowrońska

Scenariusz (seria 23) – Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska, Patrick Yoka 

Okres zdjęciowy -  styczeń 2014 

Emisja nowej serii – wiosna 2014, Telewizja POLSAT 

 Zdjęcia do pobrania:

ftp.atmgrupa.pl i przez stronę http://ftp.atmgrupa.pl 

identyfikator: dziennikarz

hasło: zdjecia2014

 

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy