Moda

Pastelowy zawrót głowy

Materiały prasowe, 19.05.2017 r. Pastelowy zawrót głowy Najnowsza kolekcja marki OCHNIK to stylowe połączenie klasy, wygody i elegancji. W tym sezonie projektantów zainspirowały m.in. subtelne

Materiały prasowe, 19.05.2017 r.

Pastelowy zawrót głowy
Najnowsza kolekcja marki OCHNIK to stylowe połączenie klasy, wygody i elegancji. W tym sezonie projektantów zainspirowały m.in. subtelne i pełne wdzięku pastele!

Efektowna kopertowa sukienka i kultowe ramoneski w kolorach błękitu czy pudrowego różu pasują wszystkim – od romantyczek po fashionistki. Są niezwykle twarzowe, wyglądają efektownie i dodają seksapilu!
Pastelowy look śmiało możecie uzupełnić dodatkami w tej samej kolorystyce. My polecamy błękitną torebkę z groszkowanej skóry i eleganckie beżowe szpilki. A jeśli planujecie wakacyjny wypoczynek, koniecznie zabierzcie ze sobą walizkę w pięknym odcieniu błękitnego nieba!
Wiosennych inspiracji szukajcie w salonach OCHNIK oraz na www.ochnik.com.

***
OCHNIK to polska firma z ponad 25-letnią tradycją posiadająca sieć 89 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

A to już wiesz?  Moda przemija, ale styl jest wieczny - Never Ever - modny powiew świeżości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy