Ślub i wesele

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny
Każda panna młoda chce podczas ślubu wyglądać jak najpiękniej. Oczywiście, chciałaby, aby suknia pasowała do makijażu, makijaż do innych dodatków itd. Wszystko to jest bardzo ważne, jednak najważniejsze jest to to, aby panna młoda dobrze czuła się w tym wszystkim.
300px-Eye_makeup
Teraz bardzo modne są ozdobne gorsety, przezroczyste koronki, hafty. Dominują suknie długie, dopasowane w talii – szyte z wyrafinowanych, subtelnych materiałów. Takie suknie wyglądają bardzo pięknie.

Panna młoda powinna też pamiętać o wyborze dodatków. Modne są stroiki z piór, kwiatów, koralików, koronki i kryształków. Można też założyć elegancki kapelusz i rękawiczki. Jeżeli wybieramy bukiet ślubny, zwróćmy uwagę nie tylko na rodzaj kwiatów, ich kolorystykę, ale również na ułożenie i wielkość całego bukietu. Kwiaty mają być pachnąca ozdobą, ale mają też podkreślać piękno.

Jeżeli chodzi o fryzury ślubne to bardzo modne są gładkie, klasyczne, proste: nisko upięte koki, a dla Pań o romantycznym usposobieniu – proste lub upięte włosy kręcone.

Makijaż Panny Młodej powinien subtelnie podkreślić rysy twarzy, piękno jej urody, ale także ma ukryć jej niedoskonałości. Najlepiej sprawdza się makijaż delikatny, pastelowy, świetlisty, do tego trwały i wodoodporny. Ważne jest użycie rozświetlającej bazy pod podkład, która utrwala makijaż, ujędrnia skórę i rozświetla, oraz korektorów tuszujących sińce, popękane naczyńka i przebarwienia. Twarz powinna wyglądać naturalnie i lekko. Nie możemy uczynić z niej “maski”. Właściwy podkład i puder transparentny dodatkowo utrwalają makijaż i matują świecenie – bardzo ważna rzecz przy fotografii.

Makijaż oczu ma delikatnie podkreślać wyraz i piękno oczu. Najlepiej do tego celu użyć kilku barw cieni, połyskujących i matowych. Jeżeli chcemy wyraźniej zaznaczyć rysunek oka, możemy użyć kredki. Jednak musimy bardzo, ale to bardzo uważać. Delikatnie ją rozcieramy, tworząc efekt mgiełki. Czasem można użyć płynnego eyelinera, ponieważ są kobiety, które w makijażu na wzór Audrey Hepburn, będą prezentowały się niezwykle atrakcyjnie. Bardzo modne kolory cieni to: pastelowe odcienie różu, beżu, kości słoniowej, lawendy z domieszkami szarości, złocistości, czekolady. Brwi podkreślamy w sposób naturalny. Makijaż oczu kończymy, dokładnie tuszując rzęsy.

Makijaż ust zaczynamy zaczyna się od starannego i delikatnego obrysowania konturu. Warto zmieszać, umiejętnie dobierając do cery, np. dwa kolory pomadki, by uzyskać efekt plastyczności ust. Bardzo modne są barwy: jasnoróżowe i złocistobeżowe, beżowo-różane. Na koniec możemy zastosować nadal modny błyszczyk. Nałożenie różu to końcowy etap makijażu. Jego odcień po-winien współgrać z kolorem pomadki. Niech delikatnie muska, ożywia twarz, nadaje jej plastyczność i podkreśla kości policzkowe. Całość makijażu utrwalamy specjalnym fixatorem. W ten sposób wykonany makijaż będzie mógł zdobić Pannę Młodą przez całą imprezę, nawet jeśli będzie trwała dwa dni.

Czasami pan młody także wymaga lekkich poprawek. Coraz częściej panowie także proszą o dyskretny makijaż. Przecież oboje uczestniczą w tej wielkiej uroczystości i sesji fotograficznej. Dlatego też przypudrowanie i mała korekta kształtu twarzy przez delikatne podkreślenie kości policzkowych sprawi, iż Pan Młody wyglądać będzie również atrakcyjnie.

hastagi na stronie:

#przykładowy makijaż ślubny #przykładowy makijaz slubny #makijaż chomikuj #fryzury ślubne chomikuj

Similar Posts