Wiadomości Branżowe Ślub i wesele

Hit kinowy Avengers Marvela na Blu-ray 3D dostępny przed polską premierą tylko z zestawami kina domowego Smart Blu-ray firmy Samsung

Płyta z filmem trafi do każdego, kto kupi jeden z promocyjnych zestawów kina domowego. Dzięki doskonałej jakości obrazu i dźwięku oferowanym przez sprzęt marki Samsung, trójwymiarowe efekty specjalne, widoczne w walkach na

Płyta z filmem trafi do każdego, kto kupi jeden z promocyjnych zestawów kina domowego. Dzięki doskonałej jakości obrazu i dźwięku oferowanym przez sprzęt marki Samsung, trójwymiarowe efekty specjalne, widoczne w walkach na Manhattanie czy atakach groźnych bestii zagrażających cywilizacji w filmie Avengers Marvela, zrobią na każdym niezwykłe wrażenie. 

Samsung przygotował promocję z myślą o kinomaniakach. Każdy, kto kupi jeden z trzech promocyjnych zestawów kina domowego Samsung HT-E5550, HT-E5530 lub HT-E5500, dostanie w prezencie film Avengers Marvela jeszcze przed jego premierą na Blu-ray i DVD.

Wyprodukowany przez Marvel Studio film oparty jest na kultowych komiksach. Wśród obrońców naszej planety są Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Ta najbardziej oczekiwana produkcja 2012 roku miała najlepszy weekend otwarcia w historii Stanów Zjednoczonych i w pierwszy weekend po premierze zarobiła ponad 200 milionów dolarów. Film bardzo szybko znalazł się na liście najbardziej kasowych produkcji wszech czasów.  

Na DVD i Blu-ray znajdą się dodatkowe materiały, takie jak komentarz reżysera czy sceny, których nie wykorzystano w filmie. Płyta będzie więc prawdziwą gratką nie tylko dla osób, które nie miały okazji obejrzeć tego przeboju kinowego, jak i dla wszystkich fanów filmu. Głównymi zaletami tego filmowego widowiska jest wciągająca fabuła, zabawne dialogi oraz zapierająca dech w piersiach akcja. Niesamowite wrażenie zrobią na widzach także efekty 3D, pozytywnie oceniane przez krytyków filmowych.

Aby móc poczuć się jak w kinie i przenieść się do świata wyobraźni, trzeba dysponować odpowiednim sprzętem. Zestawy kina domowego Samsung zapewniają doskonałą jakość obrazu, zarówno w 2D i 3D, i niezwykle wyrazisty dźwięk przestrzenny dzięki technologii 3D Sound Plus.

Urządzenia oferują także wiele dodatkowych funkcji, takich jak łączność bezprzewodowa z innymi urządzeniami oraz dostęp do największej liczby polskich aplikacji z tysiącami kinowych hitów, seriali, muzyki oraz aktualności przez całą dobę. To wszystko zamknięte w eleganckiej obudowie idealnie dopełniającej wyposażenie każdego salonu.

A to już wiesz?  Inspiracja w modzie: sztuka, architektura, czasem ludzie, relacje między nimi, ich dialogi

Promocja obejmuje trzy modele kina domowego Samsung Smart Blu-ray 3D: HT-E5550, HT-E5530 i HT-E5500. Zestawy promocyjne dostępne są w limitowanej edycji do wyczerpania zapasów w dobrych sklepach ze sprzętem elektronicznym.

Promocja powstała we współpracy z Disneymedia+.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy