Wiadomości Branżowe Ślub i wesele

Darmowy ebook dla każdego odwiedzającego Warszawskie Targi Książki od Nexto i Akcent

Księgarnia Nexto i wydawnictwo Akcent sprezentują książkę „Mój przyjaciel Michael”  autorstwa Franka Cascio każdej osobie, która w dniach 10-13 maja odwiedzi Warszawskie Targi Książki odbywające się w Pałacu

Księgarnia Nexto i wydawnictwo Akcent sprezentują książkę „Mój przyjaciel Michael”  autorstwa Franka Cascio każdej osobie, która w dniach 10-13 maja odwiedzi Warszawskie Targi Książki odbywające się w Pałacu Kultury i Nauki.

Będzie to pierwsza tego typu akcja promocyjna w Polsce, której celem jest promocja czytelnictwa i bezpośredniego zapoznania się z formułą książek elektronicznych. Nexto, lider na rynku ebooków, we współpracy z wydawnictwem Akcent, głównym sponsorem promocji, przygotował specjalne kupony, które zostaną rozdane wraz z biletami wszystkim gościom. Na nich znajdą się kody promocyjne, ważne od pierwszego dnia Targów do końca maja. Jeśli ktoś z kuponu nie skorzysta, to będzie mógł go przekazać komuś innemu.

Korzystając z tych kodów uczestnicy Targów będą mogli za darmo uzyskać dostęp do ebooka „Mój przyjaciel Michael”. Książka została napisana przez osobistego asystenta Michaela Jacksona, Franka Cascio. Cieszymy się, że możemy zaproponować tak atrakcyjny, premierowy tytuł każdemu odwiedzającemu Targi. - mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, spółki prowadzącej Nexto.pl. – Premiera książki wypada na koniec kwietnia, więc jest to naprawdę świeża książka, której sklepowa cena sporo przewyższa koszt biletu. Wielkie podziękowania należą się dla wydawnictwa Akcent, które udostępniło nam tę pozycję. Więcej informacji o tym tytule można znaleźć pod adresem www.mojprzyjacielmichael.pl.

Kod promocyjny będzie można zrealizować na specjalnie przygotowanej podstronie serwisu Nexto, na której goście Targów bezpłatnie pobiorą ebooka. Dostępne formaty pozwolą na czytanie książki nie tylko na dedykowanych do tego czytnikach, ale także komputerze, tablecie czy nawet telefonie komórkowym. Na każdym urządzeniu z systemem Android można zainstalować program Nexto Reader, który pozwala na wygodne i przyjemne czytanie elektronicznych książek.

Firma Nexto, wydawnictwo Akcent i organizatorzy Warszawskich Targów Książki mają nadzieję, że dzięki tej promocji uda się zachęcić większe grono czytelników do zapoznania się z nowymi technologiami, które z każdym dniem zdobywają coraz więcej zwolenników. Według ostatnich badań firmy analitycznej IDC oraz raportu serwisu Antyweb, w tym momencie w Polsce jest ok. 150 tysięcy czytników ebooków, a w pierwszym kwartale 2012 roku samych czytników Kindle na Allegro.pl sprzedało się ponad 5000 sztuk.

A to już wiesz?  Narodziny gwiazdy w Toruniu! Czwarta edycja festiwalu Skyway

O Nexto.pl

Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć taniej, bezpiecznie, w najnowocześniejszej dostępnej technologii oraz szybciej za pomocą błyskawicznych zakupów “1 kliknięciem”.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii "Kultura i rozrywka".

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla jednej z największych sieci komórkowych w Polsce - Plus. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy. Partnerami są również Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Głównym inwestorem jest fundusz inwestycyjny MCI Management. NetPress Digital, spółka zarządzająca sklepem Nexto.pl, znalazła się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy